Het team

Het team



Leerkrachten per groep
 
Groep 1-2a
Caren Boon en Lonneke Herder
Groep 1-2b   
Nicolette van Kooten en Caren Boon
Groep 1-2c    
Frida Siepe en Lonneke Herder
Groep 1-2d   
Linda Bos
Groep 1-2e   
Carrin Dienaar en Linda Kieftenburg
Groep 1-2f   
José Buijs en Marloes de Vries
Groep 1-2g
Miralda Stapel en Jennifer Baart
Groep 3a   
Annette Schoof en Nancy Bijeman
Groep 3b   
Mirne van der Vuurst en Angelique Aafjes
Groep 3c
Ellen Entius en Jennifer Baart
Groep 4a
Yvonne Vasiliadis
Groep 4b
Marlon van Dam
Groep 4c
Minou Kwast
Groep 5a
Wanda van der Gragt en Eveline Kooter
Groep 5b    
Luuk Bakker en Linda Beerepoot
Groep 5c
Nadine Pinxter en Eveline Kooter        
Groep 6a Kelly Bot en Eva Blank
Groep 6b Anieke Kater en Kelly Bot
Groep 7a Nancy Bijeman en Tamara Kaaij
Groep 7b Regina van der Wal en Patricia Holla
Groep 8a Nick Hoogeveen en Saskia Buchner
Groep 8b Aurelia Bakker en Patricia Holla

Aanwezigheid directie, ondersteunend personeel en vakleerkrachten

Liesbeth Bruin 
directeur
Maandag t/m vrijdag, om de week een dag vrij
Rosanne Blauw
bouwcoördinator groep 1 t/m 3
Dinsdag t/m donderdag
Eva Damen
bouwcoördinator groep 4 t/m 8
Maandag t/m woensdag en vrijdag
Marjolein Roozendaal
intern begeleider groep 1 t/m 4
Maandag, dinsdag en donderdag
Saskia Buchner
intern begeleider groep 5 t/m 8
Dinsdag en woensdag
Brenda Nieuweboer
directieondersteuner
Maandag, donderdag en vrijdag
Pernelle Hoogland
onderwijsassistent
Maandag, woensdag en donderdag
Tjardo Bruijnesteijn
onderwijsassistent
Dinsdag t/m donderdag
Anne Marije van Ingen
onderwijsassistent
Maandag, donderdag en vrijdag
Isabel Pronk
onderwijsassistent
Dinsdag
Marjan van den Broek
onderwijsassistent
Maandag
Jakko Sjoerds
conciërge 
Maandag t/m vrijdag
Marja van der Waals
conciërge 
Maandag t/m vrijdagochtend
Linda van 't Hoff
vakleerkracht gym 
Maandag t/m vrijdag   
Sascha Kooijman
vakleerkracht gym 
Vrijdag
Eveline Kooter
eventmanager
Maandag

Kind aan het woord

Op school kun je veel samenwerken en veel leren.